The BOSCH GOP18V-34N is a cordless 18V brushless oscillating multi-tool featuring the StarlockPlus 3D blade interface for 8x faster accessory changes and superior torque transfer. Its redesigned handle with a rotated battery position enhances comfort and control, while vibration control technology reduces vibration by up to 80%. Delivering up to 20,000 oscillations per minute, it offers corded-like performance with the convenience of the AMPSHARE battery system, compatible across multiple brands for seamless workflow integration.
| ASIN | B0CKS4YD8Y |
| Best Sellers Rank | #390,797 in Home Improvement ( See Top 100 in Home Improvement ) #8,290 in Power Tools |
| Brand | Bosch |
| Brand Name | Bosch |
| Customer Reviews | 4.7 out of 5 stars 196 Reviews |
| Included Components | (1) GOP18V-34 18V StarlockPlusยฎ Oscillating Multi-Tool, (1) 1-1/4 In. Plunge Cut Blade |