title: "CADDOCKMP930-0.10-1% Resistor, Current Sense, 0.1 OHM, 30W, 1%"
price: "£18.21"
---
# CADDOCKMP930-0.10-1% Resistor, Current Sense, 0.1 OHM, 30W, 1%
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** CADDOCKMP930-0.10-1% Resistor, Current Sense, 0.1 OHM, 30W, 1%
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description