title: "In-Win Case IW-EM020.TH350S Mini Tower 2/2/(2) Bays USB HD Audio 350W Black/Silver microATX Electronics"
brand: "worldsbrands"
price: "£99.23"
in_stock: true
category: "Electronics"
url: https://www.desertcart.co.uk/products/56188827-in-win-case-iw-em020-th350s-mini-tower-2-2
store_origin: GB
region: United Kingdom
---
# In-Win Case IW-EM020.TH350S Mini Tower 2/2/(2) Bays USB HD Audio 350W Black/Silver microATX Electronics
**Brand:** worldsbrands
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** In-Win Case IW-EM020.TH350S Mini Tower 2/2/(2) Bays USB HD Audio 350W Black/Silver microATX Electronics by worldsbrands
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- worldsbrands enthusiasts
## Why This Product
- Trusted worldsbrands brand quality
## Description
Case Size Mini Tower Case External Drive Bays 5.25inch x 2 3.5inch x 2 Internal Drive Bays 3.5inch x 1 2.5inch x 1 Front Ports USB 2.0 x 2 Audio MB Form Factor Micro-ATX I/O Expansion Slot PCI-E Expansion Slot x 4 Power Supply ATX 12V Form Factor, PS2 Size Thermal Solutions Intel Certified TAC 2...
## Features