| ASIN | B09VH4RKZC |
| Additional Features | Lightweight, Wireless Charging Compatible |
| Age Range Description | Adult |
| Best Sellers Rank | #89,965 in Electronics ( See Top 100 in Electronics ) #4,072 in Headphone Cases |