title: "HDM I+VGA+DVI+Audio Input LCD Controller Board For M201EW02 M220EW01 20.1\" 22\" 1680x1050 4CCFL 30Pins LCD Panel"
price: "£41.41"
---
# HDM I+VGA+DVI+Audio Input LCD Controller Board For M201EW02 M220EW01 20.1" 22" 1680x1050 4CCFL 30Pins LCD Panel
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** HDM I+VGA+DVI+Audio Input LCD Controller Board For M201EW02 M220EW01 20.1" 22" 1680x1050 4CCFL 30Pins LCD Panel
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description
VSDISPLAY HDM I+VGA+DVI+Audio Input LCD Controller Board For M201EW02 M220EW01 20.1" 22" 1680x1050 4CCFL 30Pins LCD Panel
## Images
## Frequently Bought Together
- VSDISPLAY HDMI VGA DVI Display Controller Board for M201EW02 M220EW01 LTM220M1 1680x1050 30Pin LVDs LCD Screen
- Amazon Basics Micro HDMI to HDMI Display Cable, 18Gbps High-Speed, 4K@60Hz, 2160p, 48-Bit Color, Ethernet Ready, 1.8 m, Black