title: "CHICAGO MINIATURE LIGHTING2191L1-24V - LED PANEL INDICATOR, RED, 24V"
brand: "chicago miniature lighting"
price: "£9.62"
---
# CHICAGO MINIATURE LIGHTING2191L1-24V - LED PANEL INDICATOR, RED, 24V
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** CHICAGO MINIATURE LIGHTING2191L1-24V - LED PANEL INDICATOR, RED, 24V by chicago miniature lighting
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- chicago miniature lighting enthusiasts
## Why This Product
- Trusted chicago miniature lighting brand quality
## Description
## Features
- Price For: Each Mounting Hole Dia: 7.87mm LED Color: Red Forward Voltage: 24V Color: Red Lens Style: (H x Dia) 33.27 x 9.65 mm Lens Width: 7.87" Mounting Type: Panel Hole Mount Supply Voltage: 24V RoHS Compliant: Yes