title: "EUC-096S280DT EUC Series 96 W 2.8 A 34.2 Vdc Out Dimmable Outdoor Constant Current LED Driver - 1 item(s)"
price: "£76.38"
in_stock: true
url: https://www.desertcart.co.uk/products/333367909-euc-096s280dt-euc-series-96-w-2-8-a-34
store_origin: GB
region: United Kingdom
---
# EUC-096S280DT EUC Series 96 W 2.8 A 34.2 Vdc Out Dimmable Outdoor Constant Current LED Driver - 1 item(s)
**Availability:** ✅ In Stock
## Quick Answers
- **What is this?** EUC-096S280DT EUC Series 96 W 2.8 A 34.2 Vdc Out Dimmable Outdoor Constant Current LED Driver - 1 item(s)
- **Is it available?** Yes, in stock and ready to ship
## Best For
- Customers looking for quality international products
## Description