title: "Custom Dynamics 2.25in. LED Circles - Amber LEDCIRCLE225AMB"
brand: "custom dynamics"
price: "£0.56"
in_stock: false
store_origin: GB
region: United Kingdom
---
# Custom Dynamics 2.25in. LED Circles - Amber LEDCIRCLE225AMB
**Brand:** custom dynamics
**Availability:** ❌ Out of Stock
## Quick Answers
- **What is this?** Custom Dynamics 2.25in. LED Circles - Amber LEDCIRCLE225AMB by custom dynamics
- **Is it available?** Currently out of stock
## Best For
- custom dynamics enthusiasts
## Why This Product
- Trusted custom dynamics brand quality
## Description
Custom Dynamics Accent Lt 2.25" Amber. Part Number Ledcircle225Amb / 2040-0652